» Nasza oferta 
» O nas 
» Warunki przyjęcia psa 
» Cennik i rezerwacja 
» Galeria hotelu 
» Szkolenie psów 
» In Memoriam 
» Kontakt 

 
In Memoriam

    Nina - wieloletnia towarzyszka wszystkich naszych psów oraz kompan do zabawy i spacerów gości hotelowych i nie tylko. Była naszą dożywotnią pensjonariuszką, którą traktowaliśmy jak członka rodziny. Wychowała nasze trzy psy i dwóch synów.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Żyła z nami blisko 13 lat. Teraz biega za tęczowym mostem po niebiańskiej łące z naszym Snajperem.
ur. 27.03.2003
zm. 21.11.2015    Snajper - nasz pierwszy owczarek niemiecki. To On był początkiem naszej przygody szkoleniowej oraz wspaniałym towarzyszem naszej rodziny. Wraz z Niną dokazywał i przyprawiał nas o nie jeden siwy włos na głowie, bardzo inteligentny i czuły, przyjaciel każdego człowieka i kota, a nawet świnki morskiej i królika. Bardzo odważny, znał swoją wartość i potrafił niczym dogoterapeuta przekonać do siebie nawet najbardziej strachliwe dziecko. Żył stanowczo za krótko. Nigdy o nim nie zapomnimy i nigdy też nie będziemy mieć tak wspaniałego psa, jakim bym Snajper.
zm. listopad 2009 r.
   

AKTUALNOŚCI: 1. Prosimy o..

AKTUALNOŚCI:

1. Prosimy o zapoznanie się z artykułem na temat przygotowania siebie i swojego pupila na pobyt w hotelu w Hubalowej Ostoi. Kliknij w link: JAK PRZYGOTWAĆ PSA NA POBYT W NASZYM HOTELU

 

2. ⚠️ 1. Terminy zamknięcia Hubalowej Ostoi - w tym czasie nie będzie możliwości przyjmowania psów na hotel oraz nie będzie zajęć szkoleniowych:

➡️23 i 24 października 

➡️01 do 04 listopada

➡️17 i 18 listopada

⚠️ 2. Czas rezerwować miejsca w hotelu na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Ilość miejsc ograniczona. Mamy możliwość przyjęcia jeszcze tylko 4 psów. Pierwszeństwo mają nasi stali klienci, dlatego rezerwacje dla nowych, otwieramy od 7 grudnia. Stałych klientów prosimy o szybką decyzję😎. Będą pobierane zaliczki.

..zobacz więcej   

 1. Zapraszam na jesi..

 1. Zapraszam na jesienne kursy szkolenia psów. Pierwsze zajęcia we wrześniu:
1) Psie Przedszkole
2) Pies Towarzyszący
3) Tropienie sportowe

Zapisy mailowe: hubalowa.ostoja@wp.pl

 

2. Jak przygotować i w co wyposażyć siebie i psa na zajęcia szkoleniowe - zapraszam do przeczytania artykułu. Kliknij w link: PRZEWODNIK + PIES JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ
 

..zobacz więcej           © Szkolenie i Hotel dla Psów "Hubalowa Ostoja" | © 2005-2015
Utworzono w systemie strony internetowe EntroCMS