» Nasza oferta 
» O nas 
» Warunki przyjęcia psa 
» Cennik i rezerwacja 
» Galeria hotelu 
» Szkolenie psów 
» In Memoriam 
» Kontakt 


 
O nas

  Hubalowa Ostoja powstała w 2011 roku, od początku z założeniem, że będzie to kameralny, domowy i rodzinny hotel dla psów. Nasze gospodarstwo znajduje się na granicy Borów Niemodlińskich, zajmując ponad hektar ogrodu i łąki gdzie w sielskiej przyjaznej atmosferze wypoczywać mogą nasi czworonożni goście hotelowi. Umiejscowienie hotelu sprawia, że mamy dostęp do wspaniałych i malowniczych terenów spacerowych: woda, las, łąki.
     Nazwa hotelu wzięła się od imienia naszego psa - owczarka niemieckiego - Hubala oraz od miejsca w którym mieszkamy - ostoi spokoju i sielskiego ogrodu, w którym życie toczy się własnym rytmem.
W naszym domu mieszkają wspólnie trzy psy: owczarek niemiecki - HUBAL, dwa owczarki belgijskie malinois - GAJA i DRAGON, oraz trzy koty: Warkotka, Citka i Kotka zwana Pillow. 


  
   Skąd pomysł na Hotel dla Psów?

    Praca ze zwierzętami zawsze była naszym marzeniem i sukcesywnie hobby stawało się sposobem na życie. Malutkimi kroczkami dążyliśmy do stworzenia miejsca, w którym zarówno nasza rodzina jak i czworonożni podopieczni, będą mogli spędzać miło, bezpiecznie i radośnie czas. 
  
 Lata temu, zaczynaliśmy swoją przygodę jeżdżąc konno i opiekując się końmi w zaprzyjaźnionej stajni. To właśnie ta praca, nauczyła nas odpowiedzialności i cierpliwości jaką jest opieka nad zwierzętami. Od samego początku towarzyszyły nam również psy, które chętnie wybierały się z nami na przejażdżki konne. Przeprowadzka z miasta na wieś, dała nam możliwość stworzenia miejsca przyjaznego psom, które coraz częściej i chętniej przyjeżdżały do nas w odwiedziny wraz z naszymi znajomymi i przyjaciółmi, aż wkońcu, postanowiliśmy zacząć opiekować się również obcymi psami, otwierając hotelik.

   


Co nas wyróżnia? 
Przede wszystkim, doświadczenie i ogromna pasja ale również warunki w jakich przebywają nasi niezwykli Goście. Chcieliśmy stworzyć naszym podopiecznym miejsce jak najbardziej zbliżone do tego, w którym przebywają na co dzień, dlatego przygotowaliśmy im w naszym w domu, specjalnie wydzielone, bezpieczne i przytulne pokoje. Każdy pies przebywa w swoim "apartamencie", gdzie może spokojnie zjeść i odpocząć, nie stresując się obecnością innego psa.

Do dyspozycji psów są również przestronne drewniane kojce o pow. 15m2 każdy, wyposażone w ocieplane budy i miski.

Zdjęcia pokoi i kojców można obejrzeć klikając w link "Zdjęcia Hotelu".

  Nasz hotel jest kameralny, dlatego staramy się nie przekraczać ilości podopiecznych więcej jak 8, aby móc poświęcić każdemu z nich jak najwięcej czasu i uwagi. Organizujemy im dzień spacerami, naszym towarzystwem i zabawą, dzięki czemu mniej tęsknią za swoim domem a ciekawe zajęcia pomagają im w trudnym czasie rozłąki ze swoim Panem.    Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo naszych podopiecznych, w związku z czym starannie dobieramy psy charakterami tak, aby żaden z nich nie mógł zrobić krzywdy innemu. Bardzo nas cieszy, gdy nie musimy psów od siebie izolować, dzięki czemu mogą spędzać czas na wspólnych zabawach czy spacerach co niewątpliwe jest urozmaiceniem ich pobytu w hotelu, jednak w sytuacji gdy Wasz pupil nie toleruje innych psów, opieka nad nim odbywa się indywidualnie.
 
Na spacery poza teren hotelu psy wyprowadzamy tylko na długich linkach, aby dać im swobodę ruchu i biegania, a jednocześnie uniknąć ucieczek lub pogoni za dziką  zwierzyną, kotami lub innymi psami.
Na terenie ogrodzonym, mogą wybiegać się do woli, poganiać za rzucanymi piłeczkami i gryzakami lub po prostu wygrzać w słońcu.

 

AKTUALNOŚCI: Prosimy o za..

AKTUALNOŚCI:

Prosimy o zapoznanie się z artykułem na temat przygotowania siebie i swojego pupila na pobyt w hotelu w Hubalowej Ostoi. Kliknij w link: JAK PRZYGOTWAĆ PSA NA POBYT W NASZYM HOTELU

..zobacz więcej   

1. Zapraszam na wiosenne k..

1. Zapraszam na wiosenne kursy posłuszeństwa psa. Zajęcia prowadzone indywidualnie lub w niewielkich grupach od poniedziałku do soboty w dogodnych godzinach.

2. Treningi z tropienia sportowego (pod egzaminy i zawody IPG, FPr i IPG-FH)

Zapisy mailowe: hubalowa.ostoja@wp.pl

 

2. Jak przygotować i w co wyposażyć siebie i psa na zajęcia szkoleniowe - zapraszam do przeczytania artykułu. Kliknij w link: PRZEWODNIK + PIES JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

..zobacz więcej           © Szkolenie i Hotel dla Psów "Hubalowa Ostoja" | © 2005-2015
Utworzono w systemie strony internetowe EntroCMS