O mnie

Nazywam się Bogumiła Kalinowska – Ilków, z wykształcenia jestem technikiem hodowli koni, certyfikowanym opiekunem zwierząt towarzyszących, oraz przewodnikiem trzech psów i zawodniczką startującą z sunią malinois Gają, w zawodach kynologicznych (posłuszeństwo i tropienie sportowe). Całe moje życie toczy się wokół psów, ponieważ jest to moja wielka miłość i pasja.

Z psami pracuję od ponad 10-ciu lat, wiedzę i doświadczenie zdobywając na różnorodnych szkoleniach i seminariach, prowadzonych przez czołowych trenerów i kynologów z Polski, Niemiec i Czech. Dzięki temu poznałam różne metody pracy z psem. Jestem również aktywnym członkiem czeskiego klubu kynologicznego ČKS.

Przede wszystkim jestem praktykiem, do szkolenia nie podchodzę schematycznie, staram się wejść w psi umysł i dostosować pracę pod jego możliwości i popędy, dlatego z każdym psem pracuję w inny sposób. Najważniejsza jest więź psa z przewodnikiem, budowanie prawidłowych relacji, czytelne wysyłanie sygnałów i umiejętność ich czytania oraz wzajemne porozumienie.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Dla kogo szkolenie

Na szkolenie zapraszam właścicieli czworonogów, chcących wychować swojego szczeniaka lub młodego psa na grzecznego członka rodziny, mających problemy z okiełznaniem temperamentu swojego psa, zorganizować mu ciekawe zajęcie, lub myślących o zdawaniu egzaminów.
W zależności od wieku psa, formy aktywności czy stopnia zaawansowania, proponuję kurs Psie Przedszkole, Szkoła Psiego Juniora, Posłuszeństwo Podstawowe, lub treningi indywidualne i tropienia sportowego.

Gdzie prowadzone są zajęcia?

Wszystkie zajęcia szkoleniowe prowadzone są na placu szkoleniowym Hubalowej Ostoi w Pogórzu, po uprzednim umówieniu terminu, lub zgodnie z harmonogramem danego kursu. Dojeżdżamy również do klienta (w obrębie około 30km od naszego ośrodka).

Obecnie prowadzimy nabór na kursy grupowe:
PSIE PRZEDSZKOLE
SZKOŁA PSIEGO JUNIORA
Na pozostałe zajęcia można zapisać się w dowolnym momencie.

Mapka dojazdu: