O hotelu

Hubalowa Ostoja to nasze miejsce na ziemi, w którym mieszkamy i prowadzimy zwyczajne , rodzinne życie w otoczeniu przyrody i zwierząt. Hotel dla psów działa od 2011 roku, od początku z założeniem, że będzie to kameralny, domowy i rodzinny hotel. Nasz dom znajduje się na granicy Borów Niemodlińskich, zajmując ponad hektar ogrodu i łąki, gdzie w sielskiej, przyjaznej atmosferze, mogą wypoczywać nasi czworonożni goście hotelowi. Jeżeli wyjeżdżacie Państwo na urlop, wakacje, delegację lub masz remont w mieszkaniu – chętnie podejmiemy się opieki nad Waszym pupilem.

Nazwa miejsca wzięła się od imienia naszego owczarka niemieckiego Hubala oraz od miejsca w którym mieszkamy – ostoi spokoju i sielskiego ogrodu, w którym życie toczy się własnym rytmem. W naszym domu mieszkają wspólnie dwa psy: Gaja i Dragon oraz dwa koty: Citka i najstarsza mieszkanka Warkotka.

Wyróżnia nas pasja, wieloletnie doświadczenie i duże pokłady cierpliwości. Każdy nasz klient jest ważny i wyjątkowy. Mamy indywidualne podejście do każdego psa – bo pies to charakter.

W naszym hotelu panuje przyjazna atmosfera, dbamy nie tylko o jego bezpieczeństwo, ale również o dobry nastrój i humor, minimalizując stres związany z przebywaniem z dala od swojego domu i rodziny.
Starannie opiekując się każdym z naszych Gości, zapewniamy kilkukrotne w ciągu dnia wyprowadzanie psa na ogrodzony teren lub spacer w spokojnej okolicy, dużo zabawy z nami lub innymi przyjaźnie nastawionymi podopiecznymi, wiele czułości i głaskania.

Przyjmujemy ograniczoną liczbę gości – jednorazowo może przebywać u nas maksymalnie od 3 do 5 psów.

Psy karmimy zgodnie z Państwa wytycznymi, dostarczoną nam karmą lub przygotowaną na miejscu w hotelu. W razie konieczności, podajemy leki przepisane przez lekarza weterynarii lub korzystamy z jego pomocy.

Wizyta adaptacyjna

Jeżeli będzie to pierwszy pobyt Państwa pupila w naszym hotelu, zalecamy najpierw umówić się na tzw. „wizytę adaptacyjną”, która pozwoli nam na wzajemne zapoznanie się, poznanie zachowania psa i jego potrzeb, Podczas tej wizyty, zostanie wypełniony „formularz informacyjny”, dokładnie wytłumaczymy jak będzie wyglądała opieka nad psem, odpowiemy na każde nurtujące pytanie, próbując rozwiać Państwa wątpliwości. Wasz pupil w tym czasie spokojnie obwącha wszystkie kąty i pójdzie z nami na krótki spacer.
Wizytę adaptacyjną należy umówić z nami z odpowiednim wyprzedzeniem.