Mistrzostwa Polski FH TropiDog CUP 2016
fot: Maciej Załuski

Tropienie sportowe – szczególnie bliskie memu sercu – to na pierwszy rzut oka trudna dyscyplina sportowa, lecz psa przecież nie potrzeba uczyć węszyć, ten dar dała mu Matka Natura. Jednak dokładnego i precyzyjnego podążania ułożoną ścieżką śladu, odnajdywania i zaznaczania małych przedmiotów znajdujących się na niej, równomiernego tempa tropienia i braku ekscytacji na śladzie – tego trzeba nauczyć.

Nauka tropienia sportowego wymaga naszej cierpliwości, spokoju, umiejętności czytania psa i poświęcenia czasu. Regularne treningi tropieniowe, budują między psem a przewodnikiem silną więź, uspokajają i pozwalają zaspokoić naturalną potrzebę węszenia psa. Gwarantuję, że już po kilkunastu minutach intensywnej pracy na śladzie, pies będzie pozytywnie zmęczony i zwyczajnie pójdzie spać.

Każdy, kto nauczy swojego psa tej formy aktywności, może czuć się wyróżniony i wyjątkowy, ponieważ ten piękny sport, nadal jest niedoceniany i mało popularny wśród właścicieli psów. Dołącz więc do elitarnej grupy pasjonatów i zapisz się na szkolenie. Trenować można zarówno rekreacyjnie jak i pod egzaminy czy zawody.

I Zawody tropieniowe o Puchar Lajkonika w Krakowie, fot: Argilla Rossa

Zapisy: wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
e-mail: kontakt@hubalowaostoja.pl
telefon/whatsapp: 606 449 836

I Zawody w tropieniu sportowym o Puchar Lajkonika w Krakowie – fot: Argilla Rossa
Gaja – 1 miejsce w kategorii Fpr2