O hotelu

Hubalowa Ostoja to hotel prowadzony w naszym domu rodzinnym – miejsce kameralne i przyjazne wszystkim czworonogom. Jeżeli wyjeżdżacie Państwo na urlop, wakacje, delegację lub masz remont w mieszkaniu – chętnie podejmiemy się opieki nad Waszym pupilem.

W naszym hotelu panuje przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do każdego psa, dbamy nie tylko o jego bezpieczeństwo, ale również o dobry nastrój i humor, minimalizując stres związany z przebywaniem z dala od swojego domu i rodziny.
Starannie opiekując się każdym z naszych Gości, zapewniamy codzienne spacery w spokojnej okolicy, dużo zabawy z nami lub innymi przyjaźnie nastawionymi podopiecznymi, wiele czułości i głaskania a latem mamy możliwość skorzystania z jeziorka, potoku lub małego basenu w ogrodzie.

Psy karmimy zgodnie z Państwa wytycznymi, dostarczoną nam karmą lub przygotowaną na miejscu w hotelu. W razie konieczności, podajemy leki przepisane przez lekarza weterynarii lub korzystamy z jego pomocy.

Wizyta adaptacyjna

Jeżeli będzie to pierwszy pobyt Państwa pupila w naszym hotelu, zalecamy najpierw umówić się na tzw. „wizytę adaptacyjną”, która pozwoli nam na wzajemne zapoznanie się, poznanie zachowania psa i jego potrzeb, Podczas tej wizyty, zostanie wypełniony „formularz informacyjny”, dokładnie wytłumaczymy jak będzie wyglądała opieka nad psem, odpowiemy na każde nurtujące pytanie, próbując rozwiać Państwa wątpliwości. Wasz pupil w tym czasie spokojnie obwącha wszystkie kąty i pójdzie z nami na krótki spacer.
Wizytę adaptacyjną należy umówić z nami z odpowiednim wyprzedzeniem.